Tüm Kategoriler
Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda

HAYALİ İNŞA ETMEK VE GELECEĞİ İNŞA ETMEK, ----HENGJIA ALÜMİNYUM.

2002 yılında kurulan Hengjia Group, alüminyum ve alüminyum alaşımlı hammaddelerin (alüminyum su) kaba işleme, bitirme üretimi ve satışını entegre eden tüm endüstriyel zincirin büyük bir işletme grubudur ve Ulusal'ın önemli bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Meşale Planı.

Hengjia Group'a bağlı altı üretim işletmesi var:

1.Hunan Hengjia Yeni Malzeme Teknolojisi Co, LTD.,

2.Changsha Hengjia Alüminyum Co, LTD

3..Zunyi Hengjia Alüminyum Co., LTD.,

4.Changsha Zhongxing Yeni Malzeme Teknolojisi Co, LTD.,

5.Hunan Hengjia Tedarik Zinciri Co, LTD.

6.Hunan Miluo Hengjia Alüminyum Co, LTD


HAYALİ İNŞA ETMEK VE GELECEĞİ İNŞA ETMEK, ----HENGJIA ALÜMİNYUM.

HAYALİ İNŞA ETMEK VE GELECEĞİ İNŞA ETMEK, ----HENGJIA ALÜMİNYUM.

Hengjia Group güçlü teknik güce, iyi proses ekipmanına, mükemmel test araçlarına, istikrarlı ürün kalitesine, çok sayıda istikrarlı kalite müşterisine sahiptir, ürünler yurtiçinde ve yurtdışında iyi satılmaktadır. Hengjia Grubu, bilimsel ve teknolojik araştırma ve geliştirme ve yeniliği geliştirme hattı olarak alır ve Hunan Eyaletinin eyalet mühendislik teknolojisi merkezi olan Orta Güney Üniversitesi, Hunan Üniversitesi ve Xiangtan Üniversitesi ile ortaklaşa deney ve uygulama üsleri kurmuştur. 36 üst düzey mühendis, 82 mühendis, 115 profesyonel ve teknik personel bulunmaktadır.

2002 yılında Liuyang köyündeki ilk alüminyum borudan, günümüzün tüm alüminyum ve alüminyum alaşımlı ürünleri, alüminyum levha, alüminyum boru, alüminyum çubuk, alüminyum çubuk, yassı tüp, alüminyum folyo, alüminyum şerit üretimine kadar

O yılki ilk üretim hattından, bugünkü iki il ve dört şehirde 600 m'lik fabrikaya, 120,000 m300,000'ye yakın modern üretim atölyesine, yıllık 2019 ton her türlü alüminyum malzeme üretimine kadar. O yılki ilk siparişten bugünün tüm dünyadaki müşterilerine 4.2 yılında XNUMX milyar satış gerçekleşmesi bekleniyor.

Ekibimiz

Müşteriler

5
4
3
2
1

WORKSHOP

Sıcak kategoriler